מבצעים להפלגות בגלפאגוס

טיסה מקיטו או גויאקיל לגלפאגוס וחזרה בתאריכים נבחרים

לפרטים לחצו כאן 


---------------------

 

יעד חדש ומיוחד

צפון מערב ארגנטינה

יעד פחות מוכר לתייר הישראלי הממוצע.

אזור בו בולטים צורות גיאולוגיות מעניינות, צבעים מרהיבים, תיירות אתנית והיסטוריה עשירה.

היתרון שניתן למכור אותו בכל עונות השנה.

לחצו לפרטים נוספים

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

Panama 

פנמה – 5 ימים / 4 לילות

יציאות בימי שישי

פנמה היא המדינה הדרומית והמזרחית ביותר באמריקה המרכזית. היא ידועה כיום בעיקר בזכות תעלת פנמה, המקשרת בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט.  אולם מאות רבות לפני חפירת התעלה ועוד לפני בוא הכובשים הספרדים במאה ה-16, התקיימה בפנמה תרבות פרה קולומביאנית עשירה. כיום חיים בפנמה שבעה שבטים ילידים כאשר לחלקם הוענקה על ידי ממשלת פנמה אוטונומיה חלקית באזורים בהם הם מתגוררים, לדוגמא קהילת בני הקונה. השליטה בתעלת פנמה, שנפתחה לשייט בשנת 1914, עברה לידי ממשלת פנמה בשנת 1999.המדינה מציעה מלבד ביקור בתעלה גם מגון רחב של טיולי טבע, נופים יפיפיים, ג'ונגלים פראיים עם בעלי חיים, ספורט אתגרי, גסטרונומיה מעולה ותיירות אתנית במיטבה.פנמה סיטי היא עיר תוססת עם תשתית תיירותית ברמה גבוה. 

פנמה היא המדינה הדרומית והמזרחית ביותר באמריקה המרכזית. היא ידועה כיום בעיקר בזכות תעלת פנמה, המקשרת בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט.  אולם מאות רבות לפני חפירת התעלה ועוד לפני בוא הכובשים הספרדים במאה ה-16, התקיימה בפנמה תרבות פרה קולומביאנית עשירה. כיום חיים בפנמה שבעה שבטים ילידים כאשר לחלקם הוענקה על ידי ממשלת פנמה אוטונומיה חלקית באזורים בהם הם מתגוררים, לדוגמא קהילת בני הקונה. השליטה בתעלת פנמה, שנפתחה לשייט בשנת 1914, עברה לידי ממשלת פנמה בשנת 1999.
המדינה מציעה מלבד ביקור בתעלה גם מגון רחב של טיולי טבע, נופים יפיפיים, ג'ונגלים פראיים עם בעלי חיים, ספורט אתגרי, גסטרונומיה מעולה ותיירות אתנית במיטבה.
פנמה סיטי היא עיר תוססת עם תשתית תיירותית ברמה גבוה. 

יום 1 - פנמה סיטי

הגעה לפנמה סיטי והעברה למלון.
לינה במלון Sercotel Panama Princess.

יום 2 – פנמה סיטי

לאחר ארוחת בוקר יציאה ליום שלם של סיור בעיר (טיול מאורגן מקומי) הכולל ארוחת צהריים.
ראשית, נצא לביקור בתעלה ותאי השייט בהם האניות עולות ויורדות את 16 המטרים המפרידים בין חלקי התעלה. שעות הבוקר הן השעות העמוסות ביותר במקום כך שזהו הזמן הטוב ביותר לביקור.
הביקור כולל גם כניסה למוזיאון התעלה ומרכז המבקרים, מקום בו אפשר ללמוד על ההיסטוריה של התעלה וגם על התוכניות לפיתוחה. המשך נסיעה אל טיילת אמדור - שלושה איים באוקיינוס השקט מהם ניתן לצפות אל התעלה מצד אחד ואל קו הרקיע המרהיב של פנמה סיטי מן הצד השני. לאחר ארוחת צהריים במסעדה מקומית נמשיך אל קסקו וייחו (CASCO VIEJO) – הרובע הקולוניאלי של העיר עם רחובות צרים ובתים צבועים בצבעי פסטל. הארכיטקטורה של השכונה מזכירה את הרובע הצרפתי בניו אורלינס. אתרים נוספים בשכונה הם הקתדרלה מטרופוליטנה, התיאטרון הלאומי וכנסיית מזבח הזהב. המשך לפנמה וייחו - פנמה העתיקה, שהותקפה ונשדדה בשנת 1671 על ידי פיראטים אנגלים בהנהגתו של הנרי מורגן. כיום נותרו ממנה רחובות מרוצפים בלבנים אדומות, קתדראלה עם צריחים וקירות מטים ליפול, ושרידי קשתות ובתים מהתקופה הספרדית. חזרה לבית המלון. 

יום 3: פנמה סיטי - שבט האמברה - פנמה סיטי

לאחר ארוחת בוקר, יציאה ליום טיול מלא אל קהילת האינדיאנים אמברה (טיול מאורגן מקומי) הכולל ארוחת צהרים טיפוסית. נסיעה אל אגם אלחואלה והפלגה בסירות קטנות במעלה נהר צ'אגרס במעבה היער הפנמי. קבלת פנים על ידי בני האמברה, אחת משבעת השבטים האינדיאנים שעדיין נותרו בפנמה. זוהי הזדמנות להציץ לחייהם של מי שהיו כאן הרבה לפני בואם של הכובשים הספרדים. הטיול כולל הליכה קצרה בג'ונגל וגם ביקור במפל יפייפה (אפשרות לרחצה במקום). בני האמברה יציגו את מלאכות היד האופייניות להם וכמו כן תוגש ארוחת צהריים אינדיאנית טיפוסית. בסיום הטיול חזרה לפנמה סיטי ללינה. 

יום 4: פנמה סיטי – רכבת לאורך התעלה - פורטובלו

השכם בבוקר איסוף מהמלון ויציאה ליום טיול מלא לפורטובלו (טיול מאורגן מקומי). ניסע לאורך תעלת פנמה עם הרכבת הטרנסיסטמנית, לביקור בהרחבת תעלת פנמה מנקודת התצפית הטובה ביותר: AGUAS CLARAS LOCKS OBSERVATORY. לאחר מכן, ניסע באוטובוס לפורטובלו - העיר המסחרית החשובה ביותר של המאות ה-17 וה-18, והנחשקת כל כך על ידי שודדי ים. נבקר ביו שרידי העיר: במבצר סו ג'רונימו ששימש הגנה מפני הפירטים , המכס וכנסיית סן פליפה. לאחר ארוחת הצהרים (כלולה) נחזור לפנמה סיטי ללינה. 

יום 5: פנמה סיטי - חזרה

בבוקר זמן חופשי ליהנות מהעיר או לערוך קניות (פנמה סיטי ידועה במבחר מרכזי קניות גדולים אשר פרוסים ברחבי העיר).
אחר הצהריים העברה לנמל התעופה לטיסה הבינלאומית.

המחיר לאדם בחדר זוגי החל מ-785 USD. 
המחיר תקף ליציאה בימי שישי בלבד ע"ב טיולים והעברות משותפים. 
ליציאות בשאר ימי השבוע ע"ב העברות וטיולים פרטיים המחיר החל מ- 1,160 USD. 

המחירים בתוקף עד 20/12/2020  

המחיר כולל:

 לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה (חדרים רגילים) על בסיס ארוחת בוקר, כולל מסים
 העברות וסיורים באופן מאורגן קבוצתי כפי שמצוין בתוכנית (למעט העברה פרטית ביום מס' 1 משדה התעופה אל המלון בפנמה סיטי)
 דמי כניסה לאתרים לפי התוכנית
 ארוחות נוספות לפי הרשום בתוכנית

המחיר אינו כולל:

 כרטיסי טיסה מכל סוג
 מסי נמל ודלק
 תשר והוצאות אישיות

 


| Panama |