מבצעים להפלגות בגלפאגוס

טיסה מקיטו או גויאקיל לגלפאגוס וחזרה בתאריכים נבחרים

לפרטים לחצו כאן 


---------------------

 

יעד חדש ומיוחד

צפון מערב ארגנטינה

יעד פחות מוכר לתייר הישראלי הממוצע.

אזור בו בולטים צורות גיאולוגיות מעניינות, צבעים מרהיבים, תיירות אתנית והיסטוריה עשירה.

היתרון שניתן למכור אותו בכל עונות השנה.

לחצו לפרטים נוספים

 • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
 • הדפס עמוד זה
 • ספר לחבר
 • הוסף לפייסבוק
 • הוסף לגוגל סימניות
 • הוסף ציוץ בטויטר

Ecuador - 9 days

 

 

GO-5   טיול מקיף לאקוודור –שווקים, ילידים והרי געש
GO-5   טיול מקיף לאקוודור - שווקים, ילידים והרי געש

(9 ימים /  8 לילות (יציאה יומית

אקוואדור

בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה.

איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.

 

איי הגלאפגוס

איי גלאפגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום. זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.

הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. במקום יש לשלם מס אקולוגי של מאה דולר לאדם, במזומן (נכון ל-ספטמבר 2011 ועשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת). הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.

רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.

אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND OR CORAL II

 

יום 01 :קיטו

נחיתה בקיטו מפגש עם הנציג המקומי בשדה התעופה והעברה לבית המלון
לינה בקיטו

 

יום 2: קיטו

סיור בקיטו ובמוזיאון אמצע העולם: סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה במהלכו נראה את החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוץ לעיר אל קו המשווה שם נבקר במוזיאון אמצע העולם, במקום עצמו נמצא אובליסק ועליו כדור הארץ בזווית המדויקת בו הוא עומד על קו האופק 0 0 0. לינה בקיטו

 

יום 3: קיטו – אוטבלו – מגדלנה

טיול לאוטבלו וקראנקי: יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטבלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור התיירים ,  השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. נמשיך לביקור בקוטקאצ'י המפורסמת בזכות עבודות העור שלה ונמשיך לכפר של קהילה מקומית מיוחדת לארוחת ערב ולינה. 

 

יום 4: קראנקי מגדלנה - סאלינס – קיטו

בשעות הבוקר טיולים בהרים הנסתרים מסביב לכפר הקהילה, ניתן לטייל רכובים על גבי סוסים, ברכיבה על אופניים או רגלית. לאחר מכן נסיעה לאיבארה שם נעלה על "רכבת החופש" (הרכבת אינה פעילה בימים ב', ג', ד') ממנה נשקפים נופים קסומים של הרים, עמקים, גשרים ומנהרות עד לכפר האפרו-אקוודורי של סאלינס, המפורסם בזכות החקלאות הייחודית שלו וחזרה ללינה בקיטו.

 

יום 5: קיטו – קוטופקסי – באניוס – ריו במבה

היום נצא לטיול בדרך הרי הגעש, נעבור ליד הר הגעש קוטופקסי (5897 מ'),  ההר השני בגובהו במדינה, הר געש מושלג יפיפה בצורת חרוט כמעט מושלם אשר עדיין פעיל, נמשיך בנסיעה בינות להרי געש נוספים לעיירה באניוס שם נצפה במפלי המים המרשימים, לאחר הביקור ניסע לריובמבה ללינה.

 

יום 6: ריובמבה – רכבת "אף השטן" – אינגאפירקה – קואנקה

נסיעה דרך נופים ציוריים תביאנו לתחנת הרכבת ממנה נצא בנסיעה ברכבת בין הרי הגעש עד לאזור "אף השטן" שם הרכבת יורדת בירידה תלולה במיוחד, לאחר הנסיעה החווייתית (הרכבת אינה פועלת בימי שני) נמשיך לביקור באתר העתיקות אינגאפירקה מתקופת האינקה. לאחר הביקור נמשיך ללינה בעיר קואנקה.

 

יום 7: קואנקה 

היום נסייר בעיר השלישית בגודלה באקוודור, נתרשם מהרחובות מרוצפי האבן, הקתדרלה בת 500 השנה והבניה הקולוניאלית, שוק הפרחים, לאחר הסיור המודרך יישאר זמן חופשי להסתובב בין גלריות האומנות היפות, המסעדות והמוזיאונים. לינה בקואנקה.

 

יום 8: קואנקה – פארק קאחאס – גואיאקיל

היום נצא בנסיעה לפארק הלאומי קאחאס בו ניתן למצוא מעל 200 לגונות מיוחדות בהן וסביבן צמחיה מגוונת וחיות רבות, לאחר הסיור בפארק נמשיך ללינה בגואיאקיל.

 

יום 9: גואיאקיל – עזיבה

פינוי החדרים עד שעת צהרים, העברה לנמל התעופה בהתאם לטיסת היציאה מאקוודור ליעד הבא 

 

 

מחיר משוער לאדם בחדר זוגי: 1631 $. 

הערה: בימים בהם לא פועלות הרכבות תוצע פעילות חלופית. 

 

המחיר כולל:

 

 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה
 • ארוחת בוקר יומית, ארוחות נוספות כמצויין. 
 • סיורים והעברות במסגרת טיול מאורגן קבוצתי (Regular )
 • דמי כניסה לאתרים

 

 

המחיר אינו כולל:

 

 • טיסות בינלאומיות
 • טיפים לנותני השרותים
 • ביטוחים והוצאות אישיות

 

 

המחיר בתוקף עד 14.12.18

 


| Ecuador _ 9 days |