מבצעים להפלגות בגלפאגוס

טיסה מקיטו או גויאקיל לגלפאגוס וחזרה בתאריכים נבחרים

לפרטים לחצו כאן 


---------------------

 

יעד חדש ומיוחד

צפון מערב ארגנטינה

יעד פחות מוכר לתייר הישראלי הממוצע.

אזור בו בולטים צורות גיאולוגיות מעניינות, צבעים מרהיבים, תיירות אתנית והיסטוריה עשירה.

היתרון שניתן למכור אותו בכל עונות השנה.

לחצו לפרטים נוספים

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

brazil 8 days

מסלול לברזיל 8 ימים 7 לילות

ברזיל היא המדינה הגדולה בדרום אמריקה והחמישית בעולם, הן בשטחה והן בגודל האוכלוסייה. "מגוון" היא המילה המתארת את ברזיל בצורה הטובה ביותר. מגוון נופים, מגוון גזעים, מגוון מעמדות, מגוון טעמים וריחות. בשונה מרוב הארצות באמריקה הלטינית ברזיל הייתה קולוניה פורטוגזית לכן השפה המדוברת בה היא פורטוגזית ולא ספרדית ובנוסף שמשה כבית מלוכה לפורטוגל ולאחר מכן לברזיל עצמה עם עצמאותה ובמשך יותר מ60. גם ההשפעות התרבותיות שהשפיעו עליה במהלך הדורות היו אחרות מאשר בארצות השכנות, לדוגמא: נושא העבדות.

יום 01: ריו דה ז'נירו

נחיתה בריו דה ז'נירו, מפגש עם הנציג המקומי והעברה (ברכב פרטי) למלון MIRADOR.
ריו נחשבת לאחת הערים היפות והמדהימות בעולם. ריו היא עיר ענקית שמונה מעל לשבעה מיליון תושבים המכונים "קריוקאס"  (Cariocas). הנוף של ריו פשוט עוצר נשימה והיא ממוקמת על הרים, מישורים וים, הרבה ים!!! החופים המוכרים ביותר בעולם הם: קופקבנה, איפנמה, ולבלון.
נחיתה בריו דה ז'נירו, מפגש עם הנציג המקומי והעברה (ברכב פרטי) למלון MIRADOR.ריו נחשבת לאחת הערים היפות והמדהימות בעולם. ריו היא עיר ענקית שמונה מעל לשבעה מיליון תושבים המכונים "קריוקאס"  (Cariocas). הנוף של ריו פשוט עוצר נשימה והיא ממוקמת על הרים, מישורים וים,| הרבה ים!!! החופים המוכרים ביותר בעולם הם: קופקבנה, איפנמה, ולבלון.

יום 02:  ריו דה ז'נירו

לאחר ארוחת צהרים יציאה לחצי יום טיול (מאורגן קבוצתי) לפסגת הר הסוכר דרך החופים היפים של ריו. נגיע אל רובע אורקה ונעלה לפסגת הר הסוכר ברכבל. עצירה ראשונה בפסגת הר אורקה לביקור בגנים ובנקודת התצפית. משם ממשיכים בטיפוס לפסגת הר הסוכר בגובה 400 מ' מעל פני הים, לתצפית מרהיבה על העיר, החופים והנמל. חזרה למלון.

בשעות אחר הצהריים נצא לטיול (מאורגן קבוצתי) לתצפית נוספת ומדהימה: הר הקורקובדו. עלייה לפסגת הקורקובדו ברכבל החולף מעל יער הטיז'וקה - יער הגשם העירוני. בהמשך הדרך נשקפים נופיה היפים של ריו. בגובה 800 מ' מעל פני הים נמצא פסל ישו ותצפית נוף עוצרת נשימה. בתום הביקור חזרה למלון ללינה.

יום 03:  ריו דה ז'נירו

לאחר ארוחת בוקר, יציאה לחצי יום סיור פרטי (כ- 4 שעות) בליווי מדריך מקומי דובר אנגלית, ביקור במספר מוקדים מציגים את התפתחותה ההיסטורית של העיר, כנסיית קנדלריה הבנויה בסגנון קלאסי, המוזיאון ההיסטורי השוכן בבניין מהמאה ה-18, בתוכו ניתן לראות מוצגים המספרים את סיפורה של ריו מהיווסדה ועד המאה ה-20. סיור ברחובות ההומים של הרובע הבוהמי לאפה ובשכונת סנטה תרזה היפיפייה עם רחובותיה המפותלים מרוצפי האבן.

אחר הצהריים חופשי, מומלץ להסתובב בטיילת קופקבנה או בחופים באזור וליהנות מהעיר המדהימה. לינה בריו.

אפשרות בערב בתוספת תשלום לצאת למופע ג'ינגה טרופיקל וארוחת ערב (ימי ג', ה', ו,' שבת)


יום 04: ריו דה ז'נירו – מפלי האיגואסו

לאחר ארוחת הבוקר, העברה לנמל התעופה וטיסה למפלי האיגואסו.

עם הנחיתה מפגש עם המדריך המקומי והעברה (ברכב פרטי) לפארק הציפורים. הסיור נמשך בערך שעה וחצי בהליכה קלה בפארק ובו תוכלו לראות מגוון רחב של בעלי חיים מכל היבשת כמו  ציפורים, עופות ופרפרים. המשך הטיול למפלים של הצד הברזילאי- ובו ניתן לראות את הצמחייה הטרופית הייחודית למקום וגם העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר. בתום הטיול העברה למלון CONTINENTAL 4SOUL.

אפשרות בערב בתוספת תשלום לצאת למופע פולקלור וארוחת ערב

 

יום 05:  מפלי האיגואסו

לאחר ארוחת בוקר, נסיעה (ברכב פרטי) לפארק הלאומי של הצד הארגנטינאי לסיור במפלים כולל גרון השטן בשני הפארקים הלאומיים זוהו למעלה מ-400 מיני ציפורים ויונקים אופייניים לאזור כמו הטפיר, החוטמן, דביבון מצוי,  יגואר, דב נמלים וקופי הקפוצ'ון.

אפשרות במקום להזמין שייט אל מתחת למפלים (עדיף להזמין את זה ישירות במקום) בתום הסיור חזרה למלון בצד הברזילאי לילנה.

 

יום 06: מפלי האיגואסו – סלבדור דה באהיה

לאחר ארוחת בוקר, העברה (ברכב פרטי ) לנמל התעופה וטיסה לסלבדור דה באהייה. עם הנחיתה מפגש עם הנציג המקומי והעברה לבית המלון VILA GALE סלבדור היא בירת מדינת בהייה שבצפון מזרח ברזיל. בעבר הייתה העיר מרכז לסחר עבדים ועד היום אפשר לזהות בכל מקום את שרידי התרבות האפריקאית שהביאו עמם: המזון, דת הקונדומבלה, ריקוד המלחמה הקפוארה ועוד. העיר שוכנת על חצי אי וסביבה למעלה משלושים קילומטר של חופים יפיפיים.

אפשרות בערב בתוספת תשלום לצאת למופע פולקלור וארוחת ערב

יום 07: סלבדור דה באהיה

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לחצי יום סיור לחלקה העליון וההיסטורי של העיר סלבדור. ביקור בקפלת סן פרנסיסקו, עמוד הקלון עליו היו מלקים את העבדים האפריקאים. סיור פנוראמי מקיף בחלקה התחתון  של העיר ובאזורים שסביב מפרץ כל הקדושים

נסיים את הסיור בשוק עבודות היד הידוע, מרקדו מודלו (Mercado Modelo). חזרה למלון ואחר הצהרים חופשי.

אפשרות בערב בתוספת תשלום לצאת למופע פולקלור וארוחת ערב

סלבדור, ובאהיה בכלל, ידועות במטבח העשיר והמגוון שלהן. שפע של פירות ים מבושלים בשמן דקלים או חלב קוקוס הם רק דוגמא – מופע הפולקלור מציג סגנונות שונים של הריקוד האפריקני כמו בקפוארה, מרקטו, ברימבאו ועוד

יום 08: סלבדור דה באהיה

העברה לנמל התעופה לטיסה לסאו פאולו או המשכים.

 

יציאות יומיות מובטחות במינימום 2 משתתפים

מחיר משוער לאדם בחדר זוגי 1,681 USD בתוקף עד 20.12.20

לא תקף בתקופת הקרנבל חגים לאומיים וכנסים

 

המחיר כולל:

 לינות בבתי מלון מדרגת תיירות טובה כולל ארוחת בוקר 

 העברות וסיורים ברכב פרטי או מאורגן קבוצתי כפי שמצוין בתוכנית

 מדריך מקומי דובר אנגלית בימי הטיול ובהעברות

 כניסות לאתרים על פי התוכנית

 

המחיר אינו כולל:

 טיסות בינלאומיות ופנימיות

 טיפים לנהג ומדריך

 ארוחות שאינן נזכרות

 הוצאות אישיות.

 

אופציית המשך ליערות הגשם שבאמזון (מנאוס)
חבילה בת 3 ימים 2 לילות בלודז' כולל פנסיון מלא, העברות מהשדה התעופה וסיורים במאורגן קבוצתי עם מדריך מקומי דובר אנגלית
מחיר משוער החל מ – 488 USD לאדם בחדר זוגי


| brazil |