מבצעים להפלגות בגלפאגוס

טיסה מקיטו או גויאקיל לגלפאגוס וחזרה בתאריכים נבחרים

לפרטים לחצו כאן 


---------------------

 

יעד חדש ומיוחד

צפון מערב ארגנטינה

יעד פחות מוכר לתייר הישראלי הממוצע.

אזור בו בולטים צורות גיאולוגיות מעניינות, צבעים מרהיבים, תיירות אתנית והיסטוריה עשירה.

היתרון שניתן למכור אותו בכל עונות השנה.

לחצו לפרטים נוספים

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

וייטנאם בקצרה
10 ימים / 9 לילות
יום 01:  האנוי
עם ההגעה להאנוי, בירת וייטנאם, מפגש עם המדריך המקומי והעברה לבית המלון.
לינה בהאנוי
יום 2: האנוי
לאחר ארוחת הבוקר יציאה לסיור מודרך בהאנוי במהלכו נבקר במעונו האישי ובמוזוליאום של המנהיג הנערץ הו צ'י מין, אשר שחרר את וייטנאם מהכיבוש הצרפתי והאמריקני. (המוזוליאום סגור בימים שישי ושני וכן בחודשים אוקטובר ונובמבר). נמשיך לביקור בפגודת העמוד האחד, המסמל את פרח הלוטוס הטהור, וכן בפגודת צ'אנג וואוק, הפגודה העתיקה ביותר בעיר אשר בנויה על גדת האגם המערבי, לסיום סיורי הבוקר נבקר במוזיאון הנשים החדש אשר בו תצוגות רבות על חיי הנשים בווייטנאם מנקודות מבט שונות ומגוונות כהיסטוריה, פרנסה, מסורת, לידה וחתונה.  אחר הצהרים נמשיך לביקור במקדש הספרות אשר נבנה במאה ה-11 כאוניברסיטה הראשונה לילדי המנדרינים, נמשיך בסיור רגלי בסמטאות העיר העתיקה לביקור במקדש נוק סון הממוקם במרכז אגם. נסיים בשעה נסיעה על גבי ריקשה וצפייה במופע בובות המים של האנוי.
לינה בהאנוי
יום 3: האנוי – האלונג
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מזרחה לעבר מפרץ האלונג אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמי, מפרץ מיוחד במינו בו מעל 2000 איים בגדלים וצורות שונים המזדקרים מתוך המים עם מחילות ומערות אשר יוצרים נוף מרשים ומיוחד. לקראת צהרים נגיע אל המעגן שם נעלה על אחת הסירות אשר תיקח אותנו לסיור במפרץ, ארוחת צהרים וערב יוגשו על הסירה. 
לינה על הסירה במפרץ האלונג
יום 4: מפרץ האלונג – הואה
ארוחת בוקר וסיורים במפרץ עד השעה 11:00 בבוקר בערך, ירידה מהסירה ונסיעה לכיוון שדה התעופה של האנוי לטיסה להואה, בירתה הישנה של וייטנאם, עם ההגעה העברה לבית המלון.
לינה בהואה
יום 5: הואה – הוי אן
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי בשוק דונג בא טרם נצא לביקור במצודה הקיסרית המרשימה אשר נבנתה על ידי מלכי נגויאן, נמשיך למוזוליאום המלכותי של הקיסר טו דוק אשר תוכנן ונבנה בשיטה ייחודית, לאחר מכן נצא לשיט על נהר הבושם לביקור בפגודת טיאן מו אשר על גדתו. לאחר הביקור נצא בנסיעה להוי אן.
לינה בהוי אן
יום 6: הוי אן
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיולים בעיר הנמל היפה והחשובה בדרום מזרח אסיה, בין המאה ה-15 למאה ה-19. נסייר בעיר העתיקה אשר הוכרה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית, מבניה העתיקים עדיין שמורים ובמהלך הסיור הרגלי בעיר נעצור לביקור בפגודת פוק קיאן ובגשר העץ היפני העתיק אשר נבנה על ידי הקהילה היפנית על מנת לקשר אותם לרבעים הסיניים והצבעוניים ונחשב לאחד מסמלי העיר, נמשיך לסיור ברחובות הצבעוניים ונבקר בבית מלאכה אופייני. 
לינה בהוי אן
יום 7: הוי אן – סייגון
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במי-סון, אתר עתיקות מהחשובים בדרום מזרח אסיה, האתר שימש כעיר הבירה והמרכז הדתי של שושלת הצ'אמפה, שוכן בעמק ירוק ובו מבני אבן אדומה אשר נבנו מהמאה ה-7 ועד המאה ה-13.  אחר הצהרים נצא בטיסה לעיר הו-צ'י-מין המוכרת גם כסייגון.   עם ההגעה בערב העברה לבית המלון.
לינה בהו צ'י מין
יום 8:  סייגון
הבוקר נצא לסיור בעיר הגדולה ביותר בווייטנאם, הו-צ'י-מין-סיטי, נבקר בארמון הנשיאות המהודר אשר בו הוכרזה אחדות המדינה לאחר שנים ארוכות של מלחמת אזרחים בין הדרום לצפון. נראה את קתדרלת נוטר דאם ובית הדואר המרכזי אשר נבנו במאה ה-19 במהלך השלטון הקולוניאלי הצרפתי, נמשיך למרכז ההיסטורי שם ממוקמים מלון דה-ויל השמור, בית האופרה וצעידה קצרה ברחוב תביאנו למלון רקס העתיק שם נעצור להפסקה בבית הקפה אשר על הגג שלו.  אחר הצהרים נמשיך לביקור במוזיאון המלחמה המציג את פשעי המלחמה אשר ביצעו האמריקאים במהלך המלחמה מנקודת מבטם של הווייטנאמים, נסיים את הסיור ברובע הסיני של העיר.
לינה בהו צ'י מין
יום 9: סייגון –דלתת המקונג
לאחר ארוחת הבוקר נצא דרום מערבה לעבר דלתת המקונג הפורייה, בדרך נעצור להפסקה במקדש דת הקאו דאי, דת ווייטנאמית ייחודית המשלבת מוטיבים מהבודהיזם, הינדואיזם, קונפוציוניזם ונצרות. נמשיך לכפר בן טרה אשר על גדת נהר המקונג שם נצא לשיט בתעלות דלתת הנהר הענקית, נבקר בכפרים החיים על הנהר, נרכב על אופניים בשבילי הכפרים הציוריים (למעוניינים), נבקר במטעי פירות וסחלבים. לאחר ארוחת צהרים בכפר נצא חזרה בסירת סמפאן דרך התעלות הקטנות וניסע חזרה לסייגון.
לינה בהו-צ'י-מין
יום 10: סייגון – חזרה
הבוקר נצא מחוץ לעיר אל מערות לוחמי הווייטקונג בקו-צ'י, המחילות השתרעו על שטח של למעלה מ-200 קמ"ר והיו למעשה עיר תת-קרקעית ענקית ונסתרת שכללה בתי חולים, בתי חרושת לנשק וכל הדרוש להישרדות במלחמה. במקום שהו אלפי לוחמים שלעיתים לא ראו אור יום משך חודשים ארוכים. במקום תינתן אפשרות להיכנס למחילות ולהתרשם באופן אישי.   לאחר הביקור נחזור לסייגון לשדה התעופה על מנת לעלות על טיסתכם חזרה. 
מינימום 2 משתתפים
מחיר משוער לאדם בחדר זוגי
במלונות מדרגת תיירות ראשונה:  
מתאריך: 01.03.17 ועד תאריך: 30.04.17 :  החל מ-    1619 $
מתאריך: 01.05.17 ועד תאריך: 30.09.17 : החל מ-   1549 $
במלונות מדרגת תיירות ראשונה טובה:
מתאריך: 01.03.17 ועד תאריך: 30.04.17 :  החל מ-  1828 $
מתאריך: 01.05.17 ועד תאריך: 30.09.17 : החל מ-   1687 $
במלונות מדרגת תיירות דלוקס:
מתאריך: 01.03.17 ועד תאריך: 30.04.17 :  החל מ-  2831 $
מתאריך: 01.05.17 ועד תאריך: 30.09.17 : החל מ-  2548 $
=
המחיר כולל: 
- לינה בבתי מלון לבחירה על בסיס לינה וארוחת בוקר
- העברות וסיורים ברכב פרטי נוח וממוזג
- מדריך מקומי דובר אנגלית
- דמי כניסה לאתרים
- הפלגות וארוחות נוספות כמצוין במסלול.
המחיר אינו כולל:
- טיסה בינלאומית להאנוי וחזרה מסייגון.
- טיסות פנים במסלול:  האנוי-הואה, דנאנג-סייגון.  
- עלות אשרת כניסה לווייטנאם 
- הוצאות אישיות, טיפים, ביטוח נסיעות וכד'.

וייטנאם בקצרה  10 ימים / 9 לילות

יום 01: האנוי 

עם ההגעה להאנוי, בירת וייטנאם, מפגש עם המדריך המקומי והעברה לבית המלון.

לינה בהאנוי.

יום 2: האנוי

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לסיור מודרך בהאנוי במהלכו נבקר במעונו האישי ובמוזוליאום של המנהיג הנערץ הו צ'י מין, אשר שחרר את וייטנאם מהכיבוש הצרפתי והאמריקני. (המוזוליאום סגור בימים שישי ושני וכן בחודשים אוקטובר ונובמבר). נמשיך לביקור בפגודת העמוד האחד, המסמל את פרח הלוטוס הטהור. לסיום סיורי הבוקר נבקר במקדש הספרות אשר נבנה במאה ה-11 כאוניברסיטה הראשונה לילדי המנדרינים. אחר הצהריים נמשיך בסיור רגלי בסמטאות העיר העתיקה נבקר בבית מקומי ונקדיש זמן לדבר עם המארחים על חיי המשפחה שלהם וההיסטוריה שלהם. נמשיך לעבר מקדש נגוק סון ליד אגם הואן קיאם, נהנה מרכיבה נינוחה על ריקשה ברחבי העיר ודרך סמטאותיה הנסתרות. לאחר מכן נערוך ביקור מעניין בבית אומן של בובות מים - מר.פאן טאן ליאם, בהגעה נתקבל בברכה על ידי המארח ונקבל משקה קבלת פנים. הבית הוא מוזיאון קטן המציג אוסף של כל סוגי בובות המים, נקבל הסברים על תהליך הכנת הבובות ונשמע על התשוקה לאמנות זו הנשמרת במשפחתו מזה 7 דורות, בסיום נזכה למופע פרטי של האומן. בסיום נחזור למלון.

החל מהשעה 1830 נתחיל בסיור לילה מעניין הכולל טעימות של אוכל רחוב, שתיה של בירה מקומית או תה לימון מחוץ לקתדרלת סנט גוזף, לאחר מכן נבקר בשוק הלילה דונג שואן או נטייל באיזור הוהן קיים, נסיים בשעה 10 בלילה.

לינה בהאנוי    

יום 3: האנוי – האלונג 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מזרחה לטיול בלתי נשכח לעבר מפרץ האלונג אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמי, מפרץ מיוחד במינו בו מעל 2000 איים בגדלים וצורות שונים המזדקרים מתוך המים עם מחילות ומערות אשר יוצרים נוף מרשים ומיוחד. בדרכינו נעבור דרך שדות אורז ירוקים אשר מעניקים תחושת שלווה ורוגע.לקראת צהרים נגיע אל המעגן שם נעלה על אחת הסירות אשר תיקח אותנו לסיור במפרץ אל דה צונג איילט שם נוכל נוכל לחזות במגדלור שנבנה על ידי הצרפתים לפני יותר ממאה שנה.נמשיך גם לקון ויט וגיא לון.אחר הצהריים נמשיך בהפלגה לאיזור החוף של בה טראיי דאו באיזור מפרץ לאן הא,איזור שליו עם חופים וכ400 איים מרהיבים.

אוהבי ההרפתקאות יוכלו לשוט בקיאקים ואוהבי המיים יוכלו לטבול ולשחות במיים הצלולים.(התוכנית עשויה להשתנות במקצת בהתאם לתנאי מזג האויר).

נחזור לספינה שם נוכל להנות מטיפולי ספא אקזוטיים בסביבה יוצאת דופן בעיקר בעת השקיעה,כמו כן נוכל להנות מהדגמה של בישול מסורתי ויאטנמי על ידי שף הספינה במהלך ההפלגה לאיזור השהיה בלילה.

במהלך ההפלגה נהנה מארוחות צהריים וערב טעימות.

לינה על הסירה במפרץ האלונג 

יום 4: מפרץ האלונג – האנוי - דה ננג - הוי האן 

נתחיל את הבוקר על סיפון הספינה עם שיעור טאי צי שיועבר על ידי מומחה שברקע קרני השמש המלטפות מרקדות על פני הים ובריזה מנשבת על הפנים.

בהמשך נאכל ארוחת בוקר בדרכינו חזרה,     נפרד מכל הצוות,  נגיע להאנוי וניסע לשדה התעופה משם נמריא לדה ננג, עם ההגעה נעבור לבית המלון בהוי האן.

**במהלך ההפלגה תוגש ארוחת בוקר או צהריים או ברנץ.**

יום 5: הוי אן 

איסוף מבית המלון ונצא עם אופניים לסיור גסטרונומי בעיר, נתחיל בבית הורד לבן שם נלמד איך המקומיים מכינים את מעדן האווז המיוחד וגם נטעם. הסיור ימשיך לאחד הבתים העתיקים בעיר שם נאכל קאו לאו – מנת האיטריות המפורסמת בדוכן מקומי. ננסה גם לאכול פו ונראה איך הגרסה המקומית שונה מגרסאות אחרות בויאטנם. נמשיך לגאנג בה לה ונלמד על המקום המיוחד הזה. נמשיך לטעום עוד מאחכלים מקומיים אופיניים לאזור.

לאחר מכן נחזור לארוחת בוקר במלון

האוכל של הוי האן ידוע בפשטות ובמקומיות שלו. המנות נוצרות על סמך מה שגדל בגינה, מסעדות מתגאות בטריות המזון ובמרכיבים המקומיים הכוללים פירות ים מהנהר הסמוך ומים מבארות המים המקומיות המשמשים להכנת אטריות של המנה המקומית המפורסמת-קאו לאו.

לאחר מכן נוכל להנות מסיור בעיר העתיקה המקסימה המשמשת דוגמא לשימור עיר נמל בדרום מזרח אסיה מהמאות 15-19,רבים מהבניינים בעיר משקפים סגנונות אדריכליים היסטוריים והעיר מוכרת כאתר מורשת עולמית של אונסקו. נבקר עוד בפו קיין ובגשר העץ היפאני ובסוף נסיים בביקור אומן המכין עששיות מסורתיות בעבודת יד.

לינה בהוי האן

יום 6: הוי האן – הואה 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לחצי יום טיול לבקר את עיר הבירה והמרכז הדתי של ממלכת צ'מפה הקדומה הממוקמת כשעה נסיעה דרום מערבית להוי האן. בעמק ירוק עבות עומדים עשרות מגדלים הבנויים מלבנים אדומות ומקדשים המתוארכים למאות 7-13.

בדרך חזרה להוי האן נבקר בטרה קייו הידוע בעבר בשם מצודת האריה בירת צ'מפה בין המאות 4-8.

לאחר מכן העברה להואה ולינה בהואה.

יום 7: הואה - סייגון 

לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל בביקור במצודה הקיסרית, זהו קומפלקס המשתרע על שטח של 520 דונם הכולל שלושה מעגלים . מצודת הואה הבירה, המצודה המלכותית והמצודה האסורה. נמשיך אל המוזוליאום של הקיסר טו דוק שנבנה עלפי חוקי הגיאומטריה המיסטית. אם הזמן ירשה נוכל ליהנות מטיול לכפרים ההיסטוריים של הואה ונהנה מטיול סביב הכפר הידוע במוצרי הקדרות שלו. נראה עוד כמה מקדשים ישנים, פגודות ובתים אופיניים למקום. נתארח בבית מקומי ונלמד איך להכין עוגת אורז הנקראת "באן איט",בזמן הזה נוכל לתקשר עם המארח ולהבין יותר על החיים השלווים של תושבי הכפרים.

אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה ונמריא לסייגון ,בהגעה לסייגון העברה לבית המלון.

 יום 8: סייגון 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר הגדולה ביותר בווייטנאם, סייגון, נבקר בארמון הנשיאות המהודר אשר בו הוכרזה אחדות המדינה לאחר שנים ארוכות של מלחמת אזרחים בין הדרום לצפון. נראה את קתדרלת נוטר דאם ובית הדואר המרכזי אשר נבנו במאה ה-19 במהלך השלטון הקולוניאלי הצרפתי, נמשיך למרכז ההיסטורי שם ממוקמים מלון דה-ויל השמור, בית האופרה וצעידה קצרה ברחוב תביאנו למלון רקס העתיק שם נוכל לנוח קצת ונשמע את סיפורו ההיסטורי של המלון עם התפתחות העיר .  אחר הצהרים נמשיך לביקור במוזיאון המלחמה המציג את פשעי המלחמה אשר ביצעו האמריקאים במהלך המלחמה מנקודת מבטם של הוויטנאמים, נסיים את הסיור ברובע הסיני של העיר..

לינה בסייגון

**אם לא איכפת לכם להתעורר מוקדם תוכלו להצטרף לסיור בוקר מוקדם בשוק, תוכלו להתערבב בין באי השוק והמוכרים המקומיים לפני שתחזרו לארוחת הבוקר**  

יום 9: סייגון – דלתת המקונג - סייגון 

לאחר ארוחת הבוקר נצא דרום מערבה בנסיעה של כשעה וחצי לבן טרה אחת מהפרובינציות הדרומיות הממוקמת בדלתת נהר המקונג הפורייה, בדרך נעצור להפסקה במקדש קאו דאי אשר שייך לדת ווייטנאמית ייחודית המשלבת מוטיבים מהבודהיזם, הינדואיזם, קונפוציוניזם ונצרות. בהגעה לנהר נהנה ממשקה קבלת פנים ונצא לשיט בתעלות דלתת הנהר הענקית, נוכל לראות בסיור יוצרי לבנים בעבודת יד מסורתית.

נעבור לרכיבת אופניים ונדווש בין דרכי כפרים ציוריים. (למי שלא רוכב ישנה דרך אחרת)

במהלך השייט נעצור במטעי פירות מקומיים ובגני ירקות עשירים. נבקר אצל אדון סאו קהאן הידוע באוסף העתיקות שלו, אדון סאו הוא אדם בעל אישיות חביבה שיראה לנו איך מטפסים על עץ קוקוס-הסמל של בן טרה.(אם תירצו תוכלו לנסות)

נהנה מארוחת צהריים במסעדה מקומית ,נלך הליכה קצרה לגדות הנהר שם נטייל בינות לתעלות קטנות וירוקות.

נסיים את הטיול ברציף של בן טרה וניסע לסייגון.  

לינה בסייגון.

**לאילו שאינם יכולים לרכב על אופניים ניתן יהיה לבקש אופנוע שיסיע אותם** 

יום 10: סייגון – מחילות קו צי – סייגון - המראה לארץ

לאחר ארוחת הבוקר נצא מחוץ לעיר אל מערות לוחמי הווייטקונג בקו-צ'י, המחילות השתרעו על שטח של למעלה מ-250 ק"מ והיו למעשה עיר תת-קרקעית ענקית ונסתרת שכללה בתי חולים, בתי חרושת לנשק וכל הדרוש להישרדות במלחמה. במקום שהו אלפי לוחמים הוויאט קונג לעיתים לא ראו אור יום משך חודשים ארוכים. במקום תינתן אפשרות להיכנס למחילות ולהתרשם באופן אישי. נחזור לסייגון אחר הצהריים ומשם ניסע לשדה התעופה לחזרה לארץ.

 

במלונות מדרגת תיירות ראשונה: 


מתאריך: 10.12.19 ועד תאריך: 30.04.20: החל מ-1647$
מתאריך: 01.05.20 ועד תאריך: 30.09.20: החל מ-1584$ 


במלונות מדרגת תיירות ראשונה טובה: 

מתאריך: 10.12.19 ועד תאריך: 30.04.20: החל מ-1968$
מתאריך: 01.05.20 ועד תאריך: 30.09.20: החל מ-1839$

במלונות מדרגת תיירות דלוקס: 

מתאריך: 10.12.19 ועד תאריך: 30.04.20: החל מ-2615$
מתאריך: 01.05.20 ועד תאריך: 30.09.20: החל מ-2394$

מחיר כולל: 

 מלונות בדרגת תיירות טובה וראשונה על בסיס לינה וארוחת בוקר
 העברות וטיולים מאורגנים קבוצתיים (במסגרת טיול רגיל עם מדריך דובר אנגלית)
 דמי כניסה לאתרים לפי התוכנית
 ארוחות נוספות לפי הרשום בתוכנית

המחיר אינו כולל: 

כרטיסי טיסה מכל סוג
מסי נמל ודלק
תשר והוצאות אישיות