מבצעים להפלגות בגלפאגוס

טיסה מקיטו או גויאקיל לגלפאגוס וחזרה בתאריכים נבחרים

לפרטים לחצו כאן 


---------------------

 

יעד חדש ומיוחד

צפון מערב ארגנטינה

יעד פחות מוכר לתייר הישראלי הממוצע.

אזור בו בולטים צורות גיאולוגיות מעניינות, צבעים מרהיבים, תיירות אתנית והיסטוריה עשירה.

היתרון שניתן למכור אותו בכל עונות השנה.

לחצו לפרטים נוספים

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

Classical Peru - 14 days

פרו, הטיול הקלאסי

14 ימים / 13 לילות

 

פרו, היהלום שבכתר האנדים, היא מן הארצות האינדיאניות ביותר בדרום אמריקה. זוהי מדינה רבגונית, מרתקת, קסומה ועשירה בתרבות ובהיסטוריה.
היא מציעה למטיילים פסטיבלים, מגוון רחב של נופים ואתרים יפיפיים- החל ממישורי המדבר שלחוף הים ובהם אתרים כמו נסקה ופאראקס, דרך הג'ונגלים של האמזונאס בפוארטו מלדונדו, וכלה בפסגות האנדים ובראשן ערי אימפריית האינקה המרהיבות קוסקו ומאצ'ו פיצ'ו. רוב צאצאי האינקה מקיימים אורח חיים מסורתי עד יום זה. 
העונה המומלצת לביקור בפרו הינה מחודש אפריל עד סוף נובמבר.
פרו, היהלום שבכתר האנדים, היא מן הארצות האינדיאניות ביותר בדרום אמריקה. זוהי מדינה רבגונית, מרתקת, קסומה ועשירה בתרבות ובהיסטוריה.היא מציעה למטיילים פסטיבלים, מגוון רחב של נופים ואתרים יפיפיים- החל ממישורי המדבר שלחוף הים ובהם אתרים כמו נסקה ופאראקס, דרך הג'ונגלים של האמזונאס בפוארטו מלדונדו, וכלה בפסגות האנדים ובראשן ערי אימפריית האינקה המרהיבות קוסקו ומאצ'ו פיצ'ו. רוב צאצאי האינקה מקיימים אורח חיים מסורתי עד יום זה. העונה המומלצת לביקור בפרו הינה מחודש אפריל עד סוף נובמבר.

 

יום 1:  לימה

הגעה ללימה שהייתה בעבר מקום מושבו של המשנה למלך ספרד ובירתה הספרדית הראשונה. העברה למלון CASA ANDINA MIRAFLORES CENTRO או CASA ANDINA SELECT MIRAFLORES.


יום 2:  לימה

בבוקר נבקר במוזיאון היוקרתי לארקו אררהLarco Herrera) ) בו תוכלו למצוא אוצרות רבים מהתקופה הפרה-קולומביאנית. אחר הצהרים נצא לסיור מודרך בעיר הקולוניאלית, נבקר בכיכר המרכזית, כיכר לאס ארמס (Las Armas), בארמון הממשל והארמון המלכותי ובקתדראלה. נצעד עד לסן פרנסיסקו, מנזר מהמאה ה- 17. לינה בלימה.

יום 03:  לימה - ארקיפה

בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לארקיפה. זוהי עיר קולוניאלית יפהפייה הבנויה מסלע וולקני לבן, ומוקפת בכמה הרי געש צחיחים שחלקם מושלגים. לאחר ההגעה העברה למלון.
אחר הצהרים נצא לחצי יום (כ-3 שעות) סיור בעיר, נבקר במנזר סנטה קטלינה המשמש דוגמה מצוינת לחיים בתקופה הקולוניאלית, נמשיך לכיכר המרכזית, הקתדרלה, בית הנזירים הישועי ושכונות קאימה (Cayma) וינאוארה (Yanahuara). הסיור מסתיים בתצפית על הרי הגעש. לינה במלון CASA ANDINA STANDARD AREQUIPA או CASA ANDINA SELECT AREQUIPA.

יום 04: ארקיפה - קניון קולקה

בשעת בוקר מוקדמת יציאה מארקיפה לקניון קולקה (Colca Canyon), שהוא הקניון העמוק ביותר בעולם, הוא כפול בעומקו מהגרנד קניון האמריקאי.
ממש מעל הקניון מתרומם לועו של הר הגעש סבנקאיה ( Volcano Sabancaya). תושבי האזור ידועים בתלבושותיהם המסורתיות המקושטות והצבעוניות. בעומק הקניון מצויים מעיינות חמים המאפשרים רחצה נעימה, מעין "פרס" על המאמץ המפרך. בדרך נהנה מנופים מרהיבים של טרסות חקלאיות בשלל צבעים, הרי האנדים המושלגים וכפרים קטנים כגון פיצ'ולו (Picholo), מקה (Maca), אצ'ומה (Achoma) וינקה (Yanque). לינה בקולקה במלון CASA ANDINA STANDARD COLCA או COLCA LODGE.

יום 05:  קניון קולקה - פונו

בבוקר יציאה לנקודת תצפית מרהיבה על הקניון (Cruz-del-Condor). מדובר בתצפית יפה על הקניון בו ניתן (עם קצת מזל) לראות את עופות הקונדור המרשימים של דרום אמריקה.
אחר הצהרים העברה באוטובוס לעיר פונו (כ- 5 שעות נסיעה), הממוקמת לחופי אגם טיטיקקה (Titicaca) בגובה של 3,820 מ', אגם זה הוא האגם הגבוה ביותר בעולם שניתן לשוט בו. אורכו עולה על 170 ק"מ, ומכאן שהוא גם האגם הגדול ביותר בדרום אמריקה. בגובה זה האוויר צח להפליא, והמים
הכחולים מרהיבים במיוחד. לינה במלון HACIENDA PLAZA DE ARMAS אוCASA ANDINA PREMIUM.

יום 06: פונו - האיים הצפים

השכם בבוקר נצא לשיט אל האיים הצפים של בני שבט אורוס (Uros). האיים הם מערכת של מספר איים מלאכותיים מעשה ידי אדם, הנמצאים באגם טיטיקקה בפרו, בסמוך לעיר פונו. האיים נבנו על ידי בני שבט האורו בסביבות שנת 811 לספירה. מדובר בעצם ברפסודות ענק, ששטחה של כל אחת מהן הוא כמה עשרות מטרים מרובעים.
המשך שייט לאי טאקילה (Taquile) בו מתגוררים המקומיים וההתמחות שלהם הינה עבודות טקסטיל. באי אין חשמל והם חיים בסגנון חיים מאד פרימיטיבי, ההגעה לכפר דורשת טיפוס של כ 533 מדרגות וזה לא קל...
נסייר באי, ומשם חזרה לפונו.


יום 07:  פונו - קוסקו

בבוקר העברה לתחנת האוטובוס ונסיעה באוטובוס תיירים (כ- 9 שעות נסיעה) אל עבר קוסקו (Cusco). בדרך נחצה את מעבר ההרים לה ראייס בגובה 4,321 מ', ונבקר בשרידי ישובי האינקה של PACARA, PIKILLACTA, RAQCI ו- ANDAHUAYLILLAS.
הטיול כולל ארוחת צהרים, דמי כניסה לאתרים ומדריך. הגעה לקוסקו ב-17:00, והעברה למלון SAN AGUSTIN DORADO CUSCO או CASA ANDINA PREMIUM CUSCO.

יום 08: קוסקו - העמק הקדוש

בבוקר יציאה לטיול של יום שלם  אל "העמק הקדוש" - עמק הנהר Urubamba העמק נקרא כך על שום האקלים הטוב השורר בו, האדמה הפורייה והנהר מעניק החיים. נבקר בשוק של העיירה פיסאק, המושך אליו מוכרים וקונים מכל הרמה האנדינית וכן תיירים לרוב. נהנה מארוחת צהריים (כלולה) ואחר כך נמשיך לביקור בעתיקותOllantaytambo , קומפלקס ארכיאולוגי חשוב מתקופת תרבות טוואנטיניסוי. נטפס דרך הסמטאות האינקאיות עד למצודה הצופה על הנהר אורובמבה. בתום הטיול העברה למלון SAN AGUSTIN URUBAMBA אוCASA ANDINA PREMIUM SACRED VALLEY.

יום 09: העמק הקדוש - מאצ'ו פיצ'ו - קוסקו

בבוקר מוקדם, העברה לתחנת הרכבת ב-OLLANTA ועלייה על רכבת ההרים (Vistadome) אל העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו. הגעה לעיירה Aguas Calientes ומשם המשך לטיול מודרך לכל אזורי המבצר. בתום הסיור חזרה לעיירה Aguas Calientes לארוחת צהרים (כלולה). חזרה ברכבת לתחנת OLLANTA ומשם הסעה לקוסקו והעברה למלון SAN AGUSTIN DORADO או CASA ANDINA PREMIUM ללינה.

יום 10: קוסקו

בוקר חופשי בCusco ליהנות מהעיר המקסימה שהייתה בירת שבטי האינקה עד הגעתם של הספרדים לדרום אמריקה ועודנה אחת הערים היפות ביותר בפרו ובדרום אמריקה כולה.
אחר הצהריים יציאה לסיור באתרים המרכזיים של העיר וסביבותיה: מקדשי Korikancha, הקתדרלה Kenko, Pucapucara ועוד. לינה ב Cusco במלון CASA ANDINA PRIVATE COLLECTION או SAN AGUSTIN DORADO.

יום 11: קוסקו – פוארטו מלדונדו

העברה לשדה התעופה לטיסה לפוארטו מלדונדו (Puerto Maldonado) - אזור יערות הגשם. קבלת פנים והעברה למזח נהר MADRE DE DIOS ושייט לעבר הלודג' CORTO MALTES להתארגנות, ארוחת צהרים ותדרוך לגבי הפעילויות הרבות. אחר הצהרים יציאה לטרק של 2 שעות להיכרות ראשונית עם הג'ונגל. המדריך יציג בפניכם את העצים הטרופיים, צמחי המרפא והיבטים אחרים של הטבע השופע של האזור. נבקר במאהלShiringuero  המהווה את אחת הפעילויות הכלכליות החשובות באזור. זהו רפרודוקציה של מחנה אמיתי, בו ניתן לראות את תהליך איסוף הגומי (הידוע יותר בשם לטקס), ולראות כיצד הוא משמש למוצרים רבים. חזרה ללודג'. לפני ארוחת הערב נצא לטיול שייט לילי כדי לצפות בקיימנים, ובעלי חיים אחרים המאכלסים את גדת הנהר. חזרה ללודג' לארוחת ולינה.

יום 12: פוארטו מלדונדו

השכמה מוקדמת ויציאה ב-06:00 בבוקר לשייט של כ- 20 דקות על הנהר Madre de Dios עד לאגם סנדובל. משם צעידה של 3 ק"מ דרך הצמחייה הפראית, ניכנס לשטחה של השמורה הלאומית טמבופטה, שם תהיה לכם הזדמנות להתפעל מעצי ענק, וסוגים שונים של בעלי חיים כמו נחשים, קופים ועופות. חזרה ללודג' לארוחת צהרים. אחר הצהרים, נבקר באחד משני מגדלי התצפית של קורטו מלטס אמזונה, שגובהם 20 ו- 42 מטר ומיועדים לצפרות ולצפייה בסוגים אחרים של בעלי חיים החיים בגבהים אלה. בנוסף, תיהנו מנוף מדהים של השקיעה. בהמשך נצא לביקור במחנה לחזות בעצי אגוז ברזיל הגבוהים ונשמע הסבר על שימוש במוצר טבעי זה שהוא אחת הפעילויות הכלכליות החשובות באזור מדר דה דיוס. חזרה ללודג' לארוחת ערב ולינה

יום 13: פוארטו מלדונדו – לימה

השכמה מוקדמת. נצא לפני ארוחת הבוקר להליכה של 20 דקות לאזור ליקוט המזון של ציפורי המקאו - שם תהיה לכם אפשרות לצפות ב- 3-5 סוגים של תוכים. חזרה ללודג' לארוחת בוקר, בסיומה העברה לשדה התעופה של פוארטו מלדונדו לטיסה ללימה. הגעה והעברה למלון CASA ANDINA STANDARD MIRAFLORES CENTRO או CASA ANDINA SELECT MIRAFLORES.

יום 14: לימה שדה התעופה

העברה לנמל התעופה.

יציאה מובטחת על בסיס יומי – מותנה במינימום שני נוסעים

 

מחיר משוער לאדם בחדר זוגי 2218 USD במלונות מדרגת תיירות טובה.

מחיר משוער לאדם בחדר זוגי 2578 USD במלונות מדרגה ראשונה.

המחירים בתוקף עד 28.12.2020
לא כולל חגים ואירועים מיוחדים (-12 אפריל, 01 מאי, 22-25 יוני, 27-30 יולי, 22-26 דצמבר)

המחיר כולל:

 לינה במלונות על בסיס ארוחת בוקר, כולל מסים
 העברות וסיורים סדירים – משותפים בליווי מדריך דובר אנגלית
 דמי כניסה לאתרים לפי התוכנית
 ארוחות נוספות לפי הרשום בתוכנית
 חבילת ג'ונגל - 3 ימים/ 2 לילות הכוללת העברה הלוך וחזור ללודג',אירוח על בסיס פנסיון מלא (משקאות לא כלולים), סיורים מודרכים על ידי מדריכים מקצועיים דו-לשוניים

המחיר אינו כולל:

 כרטיסי טיסה מכל סוג
 מסי נמל ודלק
 תשר והוצאות אישיות


| Classical Peru |